چاپ سوم کتاب چرا آن کار را کردم منتشر شد

2023/01/01
20 بازدید
چاپ سوم کتاب چرا آن کار را کردم منتشر شد

نویسنده: جوزف برگو

مترجم: حامد حکیمی

نشر: بینش نو

درباره کتاب

در خلال کتاب، از رنج‌هایی هم آگاه می‌شوید که سال‌هاست گرفتارتان کرده است. اما من اطمینان دارم که اگر کمی دندان به جگر بگذارید، از موهبت‌های خودآگاهی بهره‌های فراوان‌ خواهید برد.

این کتاب کمکتان می‌کند تا روابط مؤثرتری با دیگران برقرار کنید، خواسته‌هایتان دیده شود، زندگی هیجانی‌تان پرشور و در‌عین‌حال قابل‌مدیریت شود، به خودشناسی عمیق‌تری دست یابید، نقاط قوت و محدودیت‌هایتان را بهتر بشناسید، و انتظارات معقول از خودتان داشته باشید تا بتوانید، در سایة این انتظارات، عزت‌نفس اصیل را در خود بپرورانید.

همان‌طور که مراجعان در طول درمان نمی‌توانند به‌یک‌باره با همة رنج‌هایشان مواجه شوند، شما هم احتمالاً نمی‌توانید همة بینش‌های موجود در این کتاب را به‌یک‌باره جذب کنید؛ اساساً این کار در توان هیچ‌کس نیست. به همین علت، شاید نیاز باشد که چندین‌بار کتاب را بخوانید، یا چند فصل آن را بخوانید، مکث کنید و به خودتان زمان بدهید تا آنچه آموختید درونتان «بنشیند».

رشد واقعی تدریجی و بلندمدت است، نه ناگهانی.

از طرفی، مراقب باشید از آن طرف بام هم پرت نشوید: یعنی بیش‌ازحد هم به خودتان فشار نیاورید و از خودتان انتظاراتی نداشته باشید که نتوانید مدیریتش کنید. در مسیر خودآگاهی هر قدمی که برمی‌دارید، هرچقدر هم کوچک باشد، ارزشمند است.

“مترجم حامد حکیمی”

برای خرید و یا دانلود بریده ای از کتاب کلیک کنید

دیدگاه خود را بنویسید