بازگشت
کتاب نقاب زدایی چاپ شد
نوشته شده در تاریخ ۰۱ بهمن ۱۳۹۳ تعداد نظرات : ۰ تگ ها : .

می‌توانيد بگوييد كسی كه واقعاً ترسيده، چه زمانی تلاش می كند خشمگين به نظر برسد؟ می توانيد بگوييد چه زمانی افراد در حال تظاهر به تعجب می باشند؟

با كمك نقاب‌زدايی چهره، قادر خواهيد بود توانايی تشخيص سرنخ‌های هيجانات را در چهره بهبود ببخشيد، تواناييتان را در شناسايی “فريب چهره‌ای” افزايش دهيد، و آگاهی دقيق‌تری را نسبت به شيوه‌ی انعكاس هيجانات در چهره‌ی خودتان پرورش دهيد.

نويسندگان نقاب‌زدايی چهره، با استفاده از تصاوير بسيار زيادی از چهره كه هيجان‌های تعجب، ترس، انزجار، خشم، شادی و غم را منعكس می‌كنند، به توضيح چگونگی تشخيص درست اين هيجانات بنيادين و نيز چگونگی نقاب زدن، شبيه‌سازی و يا خنثی كردن اين هيجانات در افراد خواهند پرداخت.

در اين كتاب، برای اين‌كه به شما كمك شود درك بهتری از هيجانات خود و ديگران داشته باشيد، نه تنها به توصيف هيجانات به هنگام بروز در چهره پرداخته شده است، بلكه اين نكته را نيز توضيح می دهد كه وقتی چنين هيجاناتی را تجربه می‌كنيم،‌ چگونه احساس می‌شوند.

افزون بر اين، نقاب‌زدايی چهره، تمرين‌های عملی بسياری را مشخص مي‌كند كه می‌توانند به هنرپيشه‌ها،‌ معلمان، فروشندگان، مشاوران،‌ پرستاران، و پزشكان – و هر فرد ديگری كه با مردم سروكار دارد- كمك كند به افرادی ماهر و تيزبين در تشخيص تجليات چهره‌ای هيجانات، تبديل شوند.

نظر شما در خصوص این نوشته

نام و نام خانوادگی الزامی میباشد.

عضویت در سایت
Registrations have been disabled
ارسال پیام به کارشناسان
گالری تصاویر بیشتر
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد.
طراحی وبسایت: آنلاین استودیو